loader image

ROCK MASTER Szkolenia wysokościowe

KONFERENCJA LUDZI Z PASJĄ – 14.12.2022 – Warszawa

14 grudnia 2022 roku w Warszawie odbyła się Konferencja Praktyków „Bezpieczna i ergonomiczna praca na wysokości – budownictwo i energetyka” organizowana przez Państwową Inspekcję Pracy oraz Fundację Kultury Bezpieczeństwa.

Firma Rock Master została zaproszona w roli wystawcy.  Ponownie mieliśmy okazję zaprosić uczestników do Wirtualnego Świata szkoleń z bezpiecznej pracy na wysokości.

Była to niezapomniana okazja, by w garsonce czy w garniturze zjechać na linie ze słupa energetycznego cały czas stojąc na podłodze.

Ponadto każdy uczestnik mógł sprawdzić poziom swojego lęku wysokości chodząc po kładce nad dwustumetrową przepaścią, zamontować panele fotowoltaiczne na dachu czy doświadczyć w bezpiecznych warunków upadku z dużej wysokości. A dla tych osób, które bały się przebywać na wysokości mogliśmy zaoferować sesje terapeutyczne (m.in. trening uważności w otoczeniu przyrody).

Naszą pasją jest szerzenie bezpiecznych praktyk w pracy na wysokości. Realizujemy to poprzez dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla branży budowlanej i przemysłu mającymi na celu uproszczenie pracy na wysokości. Opracowaliśmy kilkadziesiąt scenariuszy ćwiczeń asekuracyjnych oraz ratowniczych dla branż, gdzie występuje praca na wysokości, które są doskonałym narzędziem wspomagającym tradycyjne szkolenia.

Obecnie jesteśmy pierwszą firmą w Europie i drugą na świecie, która prowadzi szkolenia VR z bezpiecznej pracy na wysokości.

Scroll to Top