loader image

ROCK MASTER Szkolenia wysokościowe

Szkolenia online

Szkolenia online są przeznaczone dla osób organizujących i nadzorujących: prace na wysokości, prace na rusztowaniach, prace w zbiornikach i innych przestrzeniach zamkniętych oraz dla osób technicznych zajmujących się przeglądami. Nasza firma przygotowała dla każdej specjalności dedykowana platformę online oraz filmy instruktażowe. Dostępny też jest wykładowca z 30 letnim doświadczeniem w branży jako video-instruktor poprzez klasyczną video-konferencję, ale w atrakcyjnych warunkach studyjnych.

Platforma online

Platforma on-line polega na internetowym dostępie do teorii prezentowanej w formie prezentacji dopasowanej do branży: telekomunikacyjnej, energetycznej, przemysłowej i budowlanej. Prezentacja podzielona jest na kilkanaście lekcji, a każda z nich kończy się pytaniami sprawdzającymi przyswojenie wiedzy. Aby ukończyć tę część szkolenia potrzeba uzyskać minimum 75% odpowiedzi pozytywnych.

Wirtualna rzeczywistość

Video instruktor to część teoretyczna realizowana on-line w formie studia, w którym instruktor wygłasza prezentację na projektorze oraz prezentuje sprzęt do pracy na wysokości. Cała postać instruktora i ekran z pokazem są filmowane przez profesjonalną kamerę. Forma ta umożliwia zadawanie pytań do instruktora, przeprowadzanie dyskusji i konsultacji na bieżąco.

Przeprowadzanie szkolenia

Filmy branżowe

Filmy instruktażowe i branżowe to kolejna forma części teoretycznej szkolenia hybrydowego. Firma Rock Master przygotowała 40 filmów instruktażowych pokazujących prawidłowe sposoby asekuracji w różnych sytuacjach. Dedykowane są one dla każdej z czterech branż. Długość filmów to od kilku do – kilkunastu minut. Filmy są udostępniane czasowo i indywidualnie przez platformę Vimeo.

Warianty szkoleń online

Oferujemy możliwość realizacji szkoleń online poprzez wybór jednego z 6 schematów szkolenia. W tabeli poniżej druga cyfra na liście schematów podaje ilość części, z jakich składa się dane szkolenie. Części te są w tabeli odznaczone. Przykładowo schemat 18-3 składa się z platformy online + video instruktora, czyli realnej osoby będącej na łączach z kursantami + filmów instruktażowych , a przykładowo schemat 23-1 składa się tylko z jednej części: platformy online.

 – Znak „Check” oznacza, że dane szkolenie zawiera dany element.

 

Cena [zł]
Platforma online
Video instruktor studio / konsultacje
Filmy instruktażowe
950
800
650
500
450
Scroll to Top