Szkolenia Online

W związku z globalnym z zagrożeniem koronawirusem (COVID-19), w celu zmniejszenia ryzyka zakażenia dla osób uczestniczących w szkoleniu, wprowadziliśmy nowe procedury w formie organizacji i metodyce szkoleń. Staramy się zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa naszych szkoleń stacjonarnych przy jednoczesnym zachowaniu ich wysokiej jakości.

Zakres tematyczny oraz program szkolenia nie ulega zmianie.

Część teoretyczna

Szkolenia w zakresie bezpiecznej pracy na wysokości realizowana jest w formie samokształcenia / e-learning, w celu zminimalizowania kontaktu instruktora z kursantami na ograniczonej przestrzeni (sala wykładowa).
W zależności od grupy osób kierowanych na szkolenie, forma i metodyka organizacji szkolenia przedstawia się następująco:

A) Pracownicy na stanowiskach robotniczych:
e-learning na podstawie zestawu filmów instruktażowych plus część praktyczna opisana niżej.

B) Pracownicy na stanowiskach kierowniczych (ORGANIZATOR bezpiecznej pracy na wysokości):
e-learning na podstawie zestawu filmów instruktażowych plus video-konferencja z instruktorem (wykład instruktorski przeplatany prezentacją multimedialną, zakończony testem). Całe szkolenie realizowane ON-LINE.

 

Część praktyczna

Szkolenia w zakresie bezpiecznej pracy na wysokości realizowana jest na ośrodkach szkoleniowych Rock Master lub na terenie obiektu Zleceniodawcy.
Ćwiczenia praktyczne/egzamin praktyczny realizowany w podgrupach z zachowaniem odstępów.
Ćwiczenia z ratownictwa tylko z manekinem lub obciążnikiem.
Szkolenie zakończone testem.

Co to oznacza dla kursantów?

  • Przed rozpoczęciem szkolenia kursanci wypełniają „Kartę uczestnika szkolenia” rozszerzoną o oświadczenie dotyczące stanu zdrowia w celu zmniejszenia ryzyka zakażenia dla osób uczestniczących w szkoleniu. Jeżeli odpowiedź na którekolwiek z pytań zawartych w oświadczeniu pytań brzmi „NIE” instruktor ma prawo do natychmiastowego oddalenia kursanta z ośrodka szkoleniowego.
  • Zmniejszyliśmy o połowę liczebność grup szkoleniowych.
  • Stanowiska szkoleniowe (sala wykładowa) zostały tak przygotowane, aby zachować bezpieczną odległość pomiędzy kursantami.
  • Stanowiska szkoleniowe wraz ze sprzętem po każdym szkoleniu są dezynfekowane, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas nauki.
  • Ćwiczenia z ratownictwa tylko z manekinem lub obciążnikiem.
  • Zapewniliśmy dostęp do środków dezynfekcji.
  • Nasi instruktorzy prowadzący szkolenie zostali wyposażeni w maseczki ochronne i rękawiczki.

Szkolenia VR

Oprócz tego rozszerzamy naszą ofertę o szkolenia w wirtualnej rzeczywistości (VR). Już wkrótce pojawi się więcej informacji na ten temat, zapraszamy do śledzenia naszej strony:

Szkolenia VR