loader image

ROCK MASTER Szkolenia wysokościowe

E-Szkolenia Rock Master

Firma Rock Master znajduje się na rynku alpinizmu przemysłowego od ponad 30 lat. Jesteśmy mocno nastawieni na innowacje i rozwój nowych technologii. Działamy w wielu dziedzinach związanych z bezpieczną pracą na wysokości. Jedną z  naszych pasji  jest prowadzenie szkoleń. W związku z tym, mamy przyjemność przedstawić Państwu innowacyjną w branży technologię szkoleń wysokościowych online.

Naszą platformę E-szkolenia Rock Master kierujemy do wszystkich firm związanych z pracą na wysokości. Nasz program szkoleń zdalnych zawiera w sobie pełny zakres szkoleń teoretycznych. Wszystkie tematy i zagadnienia opracowujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszych instruktorów oraz wiedzy zdobytej dzięki licznym badaniom w zakresie BHP na wysokości.

Przeniesienie części teoretycznej szkolenia do sfery wirtualnej daje mnóstwo korzyści. Przede wszystkim usprawnienie szkolenia, ponieważ uczestnik może je odbyć z dowolnego miejsca- warunkiem jest jedynie dostęp do Internetu.  Użytkownik ma także możliwość odbycia szkolenia w odpowiednim dla siebie czasie, może je także zatrzymać, aby wrócić po przerwie. Oprócz tego forma w jakiej przygotowane są kursy pomaga sprawdzać zdobytą wiedzę. Po każdej lekcji należy rozwiązać krótki test zawierający od 1 do 3 pytań.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, przygotowaliśmy szeroką ofertę kursów, dlatego każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. E-szkolenia Rock Master jest bardzo elastyczną platformą dającą szerokie możliwości dostosowania oferty szkoleń  pod szczególne wymogi różnych branż korzystających z zabezpieczeń w pracy na wysokości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą e-szkoleń wysokościowych!

Więcej informacji na temat szkoleń wysokościowych online w zakładce E-SZKOLENIA.

Scroll to Top