Wypożyczalnia

Zapraszamy do skorzystania z naszej wypożyczalni.

Oferujemy:

Siatki bezpieczeństwa typ T wraz ze wspornikami. Siatki bezpieczeństwa typu T służą nie tylko do zabezpieczenia krawędzi na budowach, ale zaprojektowaliśmy je tak, by chroniły przed upadkiem pracowników. Nasze czerwone siatki typu T można zobaczyć na wielu budowach w Polsce. Zaopatrujemy w nie największe firmy budowlane działające na terenie Polski.

Najważniejsze cechy systemu:

  • Siatka polipropylenowa o oczku 100x100mm wyposażona w linę graniczną – ochrona osób przed upadkiem z wysokości, zintegrowana z siatką osłonową – zabezpieczenie przed upadkiem przedmiotów,
  • Wspornik 6mx3,2m do mocowania siatki w poziomie, kotwiony do stropu budynku,
  • System zabezpiecza upadek z 6m,
  • Montaż, przenoszenie  i demontaż systemu wymaga użycia dźwigu.
  • Minimalny okres wypożyczenia: 2 miesiące

System został zaprojektowany i wyprodukowany przez nas w oparciu o obowiązujące przepisy i normy bezpieczeństwa  PN-EN 1263-1 i PN-EN 1263-2 dotyczące siatek bezpieczeństwa zabezpieczających przed upadkiem z wysokości.

 

 

 

 

Siatki bezpieczeństwa typ S

Siatka bezpieczeństwa typu S o oczku 100x100mm z polipropylenu o podwyższonej wytrzymałości (siatki bezwęzłowe) z liną graniczną o średnicy 12mm i wytrzymałości 30kN jest przeznaczona do zabezpieczenia otworów poziomych w stropach budynków. Posiada zgodność z normą PN-EN 1263-1.

Stosowana głównie w zabezpieczeniu prac przy konstrukcji hal  jako ochrona przed upadkiem osób pracujących na wysokości.

Minimalny okres wypożyczenia: 2 miesiące

 

Poduszki bezpieczeństwa

Poduszki bezpieczeństwa są nowatorskim rozwiązaniem. System, którego skuteczność opiera się na masie powietrza – a tak jest w przypadku naszych poduszek zaprojektowanych tak by zamortyzować upadek – jest niezawodny. Poduszki zostały stworzone i spopularyzowane przez firmę Airtek. W ciągu 10 lat uratowały one wiele osób na terenie Wielkiej Brytanii. System ten jest brakującym ogniwem w łańcuchu zabezpieczeń prac na wysokości. Zdecydowanie poduszki są rozwiązaniem najtańszym i najmniej kłopotliwym, bo nie wymagają specjalistycznego szkolenia.

Kompletny system składa się z poduszek o różnych wymiarach, łączników rurowych, rękawa do pompy oraz elektrycznej lub spalinowej.