Poligony

Centrum Badawczo - Rozwojowe w Balicach

Kraków

Centrum Badawczo – Rozwojowe

32-083 Balice k. Krakowa
ul. Sportowa 20

W 2018 otworzyliśmy nowoczesne Centrum Badawczo-Rozwojowe w Balicach, gdzie:

  • projektujemy;
  • tworzymy;
  • badamy;
  • testujemy;

Nasze innowacyjne urządzenia chroniące przed upadkiem z wysokości. Naszym celem jest wyprodukowanie sprzętu do pracy na wysokości, którego dotąd nikt jeszcze nie wymyślił. Nasz najnowszy opatentowany system asekuracyjny prezentowaliśmy na Targach w Dusseldorfie w Niemczech w 2019 roku.

Ośrodek szkoleniowy w Kostrzynie Wielkopolskim k. Poznania

Kostrzyn Wielkopolski

Regionalny Ośrodek Szkoleń Wysokościowych

62-025 Kostrzyn Wielkopolski k. Poznania
ul. Wiosny Ludów 42

Ośrodek  szkoleniowy Rock Master w Kostrzynie Wlkp. pod Poznaniem, jest pierwszym profesjonalnym obiektem w Polsce wybudowanym specjalnie dla potrzeb szkoleń z bezpiecznej pracy na wysokości. W styczniu 2019 roku Ośrodek został rozbudowany i zmodernizowany z powodu bardzo dużej ilości szkoleń.

Dysponujemy w pełni wyposażonymi salami wykładowymi z zapleczem sanitarnym. Odrębnym budynkiem jest zadaszona hala szkoleniowa o wysokości 10,5 m przeznaczona do zajęć praktycznych. Hala zaprojektowana została w ten sposób, by móc realizować wszystkie możliwe scenariusze, które mogą przytrafić się w trakcie pracy na wysokości.

Oferujemy także bazę hotelową oraz możliwość wyżywienia.

Ośrodek szkoleniowy w Warszawie - Bielanach

Warszawa

Regionalny Ośrodek Szkoleń Wysokościowych

01-919 Warszawa – Bielany
ul. Wólczyńska 133
Obiekt Cemat70 S.A., Budynek nr 6

W listopadzie 2014 roku otworzyliśmy Ośrodek Szkoleniowy na Bielanach w Warszawie, gdzie dysponujemy w pełni wyposażoną halą szkoleniowymi z salą wykładową oraz zapleczem sanitarnym.

Hale zaprojektowane zostały w ten sposób, by móc realizować wszystkie możliwe scenariusze, które mogą przytrafić się w trakcie pracy na wysokości.

Na życzenie Klienta istnieje możliwość zamówienia posiłku podczas szkolenia.

W Ośrodku oferujemy pełen zakres szkoleń.

Baza szkoleniowa w Gdańsku

Gdańsk

Regionalny Ośrodek Szkoleń Wysokościowych

80-381 Gdańsk – Oliwa
ul. Droszyńskiego 15H
Ściana Wspinaczkowa ELEWATOR

Stały Ośrodek w trakcie przygotowań. Szkolenia odbywają się na ściance wspinaczkowej „Elewator”.

Do szkoleń wykorzystywana jest konstrukcja opartą o produkty renomowanej firmy Faraone dostosowaną do wszystkich ćwiczeń oraz scenariuszy mogących wystąpić w pracy na wysokości.

Wyżywienie dostępne w trakcie szkoleń wedle życzenia klienta.

Wszystkie szkolenia praktyczne są realizowane na poligonach stałych w Krakowie, Kostrzynie Wielkopolskim oraz Gdańsku lub tymczasowych zlokalizowanych w dowolnym miejscu Polski, wewnątrz lub za zewnątrz, wyposażonych w odpowiednie urządzenia i punkty kotwiczące umożliwiające przeprowadzenie szkolenia na poziomie min. 3 lub 5 metrów.