Centrum Badawczo-Rozwojowe w Balicach

Centrum Badawczo-Rozwojowe w Balicach

W 2018 otworzyliśmy nowoczesne Centrum Badawczo-Rozwojowe w Balicach, gdzie:

  • projektujemy
  • tworzymy
  • prowadzimy badania i testy

naszych innowacyjnych urządzeń chroniących przed upadkiem z wysokości. Naszym celem jest wyprodukowanie sprzętu do pracy na wysokości, którego dotąd nikt jeszcze nie wymyślił. Nasz najnowszy opatentowany system asekuracyjny prezentowaliśmy na Targach w Dusseldorfie w Niemczech w 2019 roku.

Ośrodek szkoleniowy w Kostrzynie Wielkopolskim

Centrum szkoleniowe w Kostrzynie Wielkopolskim (k. Poznania)

Ośrodek  szkoleniowy Rock Master w Kostrzynie Wlkp. pod Poznaniem, jest pierwszym profesjonalnym obiektem w Polsce wybudowanym specjalnie dla potrzeb szkoleń z bezpiecznej pracy na wysokości. W styczniu 2019 roku Ośrodek został rozbudowany i zmodernizowany z powodu bardzo dużej ilości szkoleń.

Dysponujemy w pełni wyposażonymi salami wykładowymi z zapleczem sanitarnym. Odrębnym budynkiem jest zadaszona hala szkoleniowa o wysokości 10,5 m przeznaczona do zajęć praktycznych. Hala zaprojektowana została w ten sposób, by móc realizować wszystkie możliwe scenariusze, które mogą przytrafić się w trakcie pracy na wysokości.

Oferujemy także bazę hotelową oraz możliwość wyżywienia.

Centrum szkoleniowe w Krakowie-Bronowicach

Centrum szkoleniowe w Krakowie- Bronowicach

Krakowski Ośrodek Szkoleniowy Rock Master jest cały czas modernizowany i dostosowywany do coraz wyższych standardów bezpieczeństwa. Jest to zadaszony i ogrzewany budynek o powierzchni 350 m2. Dysponujemy 3 dużymi salami szkoleniowymi o wysokości odpowiednio: 16 m, 9 m i 6 m oraz dwiema klimatyzowanymi salami wykładowymi wyposażonymi w sprzęt audiowizualny. Ponadto dysponujemy dużą powierzchnią zróżnicowanego dachu wykorzystywanego do instruktaży stanowiskowych oraz 18 pionowymi drogami wejścia i zejścia,12 stanowiskami zjazdowymi, 3 stanowiskami do przejścia przez krawędź, 2 dachami o nachyleniu 45% i 30%, ponad 20 stanowiskami do nauki budowy olinowania.

Nasz ośrodek jest wyposażony w stałe systemy zabezpieczeń: Soll, Haca, Faba, SKC oraz w systemem asekuracji poziomej. Do dyspozycji uczestników szkoleń są także: 30 m stalowy komin przystosowany przez nas do ćwiczeń w ewakuacji, słupy energetyczne, słupy kratowe, studzienka kablowa,słupy żerdziowe drewniane i betonowe znajdujące się w bazie szkoleniowej krakowskiej energetyki, z którą współpracujemy. Mamy także możliwość prowadzenia szkoleń na 60 m wieży kratowej.

Całość wyposażenia umożliwia prowadzenie kompleksowego szkolenia bez konieczności wychodzenia na zewnątrz, a zatem bez względu na warunki pogodowe. Szkolenia prowadzimy zarówno w naszym ośrodku jak również na terenie całej Polski dzięki unikalnej, przenośnej konstrukcji szkoleniowej. Kursy przeprowadzamy też w centrach szkoleniowych energetyki, telekomunikacji i innych miejscach wskazanych przez zleceniodawcę.

Ośrodek szkoleniowy jest akredytowany przez IRATA od 2006 roku – jako pierwszy w Polsce.

Ośrodek szkoleniowy w Warszawie-Bielanach

Centrum szkoleniowe w Warszawie

W listopadzie 2014 roku otworzyliśmy Ośrodek Szkoleniowy na Bielanach w Warszawie, gdzie dysponujemy w pełni wyposażoną halą szkoleniowymi z salą wykładową oraz zapleczem sanitarnym.

Hale zaprojektowane zostały w ten sposób, by móc realizować wszystkie możliwe scenariusze, które mogą przytrafić się w trakcie pracy na wysokości.

Na życzenie Klienta istnieje możliwość zamówienia posiłku podczas szkolenia.

W Ośrodku oferujemy pełen zakres szkoleń.

Baza szkoleniowa w Gdańsku

Baza szkoleniowa w Gdańsku

Stały Ośrodek w trakcie przygotowań. Szkolenia odbywają się na ściance wspinaczkowej „Elewator”.

Do szkoleń wykorzystywana jest konstrukcja opartą o produkty renomowanej firmy Faraone dostosowaną do wszystkich ćwiczeń oraz scenariuszy mogących wystąpić w pracy na wysokości.

Wyżywienie dostępne w trakcie szkoleń wedle życzenia klienta.

Wszystkie szkolenia praktyczne są realizowane na poligonach stałych w Krakowie, Kostrzynie Wielkopolskim oraz Gdańsku lub tymczasowych zlokalizowanych w dowolnym miejscu Polski, wewnątrz lub za zewnątrz, wyposażonych w odpowiednie urządzenia i punkty kotwiczące umożliwiające przeprowadzenie szkolenia na poziomie min. 3 lub 5 metrów.