• Szkolenia wysokościowe ROCKMASTER komin2.jpg
  • Szkolenia wysokościowe ROCKMASTER komin3.jpg
  • Szkolenia wysokościowe ROCKMASTER rot3_maly_03.jpg
  • Szkolenia wysokościowe ROCKMASTER rot33.jpg

O Nas

Firma Rock Master założona została przez Mariusza Gołkowskiego w 1990 roku. Początkowym celem jej działalności było prowadzenie szkoleń w zakresie uprawiania szeroko pojętego alpinizmu: wspinaczki skalnej oraz taternictwa. Doświadczenia nabyte w latach 80., związane z wyczynowym uprawianiem tych dyscyplin sportowych oraz wykonywanie prac wysokościowych, kilkuletnia szkolna praktyka nauczycielska, a także uzyskanie uprawnień instruktora Polskiego Związku Alpinizmu, dały Mariuszowi Gołkowskiemu podstawy do prowadzenia firmy szkoleniowej na wysokim poziomie kwalifikacji. W 1992 roku Mariusz Gołkowski otworzył pierwszą w Polsce komercyjna ściankę wspinaczkową. W 1997 roku Rock Master zmienił profil swojej działalności rozpoczynając aktywność szkoleniową w zakresie bezpiecznej pracy na wysokości. Szkolenia prowadzone są wyłącznie w oparciu o starannie dobrany sprzęt najwyższej klasy producentów. Od 1999 roku firma Rock Master jest wyłącznym dystrybutorem produktów Singing Rock w obszarze przemysłowym w Polsce.

 

 

Rock Master, jako pierwsza firma w Polsce, już w 2006 roku uzyskała akredytację IRATA (Międzynarodowego Branżowego Stowarzyszenia Przemysłowego Dostępu Linowego) i jest uprawniona do prowadzenia szkoleń w zakresie metod pracy opracowanych przez to stowarzyszenie. Zgodnie ze sporządzonym na podstawie brytyjskiej normy systemem zarządzania szkoleniami wysokościowymi, trenerzy i instruktorzy Rock Master posiadają najwyższe kwalifikacje, a swoje uprawnienia odnawiają co pół roku, podlegając rygorystycznej ocenie wewnętrznej oraz co 3 lata, zdając egzaminy przed brytyjskimi asesorami. W 2012 roku firma Rock Master jako pierwsza firma w Polsce  uzyskała możliwość prowadzenia szkoleń w amerykańskim systemie SPRAT (Stowarzyszenia Profesjonalnych Techników Dostępu Linowego).Wszyscy nasi instruktorzy posiadają najwyższy stopień uprawnień, co pozwala im na prowadzenie szkoleń w zakresie metod opracowanych przez SPRAT.

 

 IRATA       

 

 O wysokich kwalifikacjach firmy Rock Master świadczy także dobra opinia za granicą, co wiąże się z częstymi wyjazdami do Niemiec oraz częstymi przyjazdami do ośrodka szkoleniowego Rock Master osób z Francji, Czech, Chorwacji, Austrii, Niemiec, Ukrainy, Hiszpanii, Macedonii, Albanii, Wielkiej Brytanii, Dubaju, Egiptu, Azerbejdżanu, Białorusi. Od roku 2007 Rock Master organizuje szkolenia także bezpośrednio u Klientów, stawiając w tym celu tymczasowe poligony szkoleniowe, tworzone na bazie urządzeń dostarczanych przez firmę Faraone – producenta rusztowań i drabin profesjonalnych.

 

Obecnie firma Rock Master oferuje ponad 40 rodzajów różnych szkoleń z zakresu bezpiecznej pracy na wysokości.

Ponadto:

·         zaopatrujemy w sprzęt chroniący przed upadkiem

·         przeprowadzamy przeglądy  sprzętu oraz systemów chroniących przed upadkiem

·         projektujemy i budujemy  stałe systemy ochrony  

·         przeprowadzamy audyty oraz opracowujemy instrukcje BHP

 

 

 

 

ZAUFALI NAM:

Copyright © 2012 Rock Master - Szkolenia wysokościowe Kraków, Warszawa, Katowice, Gdańsk, Poznań