17.05.2019

Kask FLASH

Wzbogaciliśmy naszą ofertę o  profesjonalne kaski ochronne Flash Singing Rock zaprojektowane z naciskiem na wygodę podczas pracy na wysokości.

Kaski są dostępne w trzech modelach (Industry, Access, Areo) – do wyboru w zależności od sytuacji roboczej.     

Flash powlekany jest odporną na wstrząsy powłoką ABS / PC. Nie posiada podszewki EPS, co zapewnia doskonałą wentylację i komfort dla użytkownika. Kask jest w pełni regulowany. Jak sama nazwa wskazuje mechanizm  regulacji kasku jest błyskawiczny, jest też łatwiejszy niż w innych kaskach do pracy na wysokości. Flash posiada cztery uchwyty do lamp czołowych i jest kompatybilny z większością osłon wzroku i słuchu. Wewnętrzną wyściółkę kasku można zdjąć i prać w pralce.

Do prac w przemyśle oraz na budowach polecamy szczególnie kask Flash Industry.

Jest to profesjonalny kask ochronny spełniający wymogi EN 397. Jego głównym celem jest ochrona użytkownika przed spadającymi przedmiotami i napięciem.  Pasek podbródkowy bezpieczeństwa zgodny z EN 397 jest uwalniany przy obciążeniu od 15–25 kg, co eliminuje ryzyko uduszenia. Nadaje się do sytuacji roboczych, gdzie ryzyko uduszenia jest większe niż ryzyko upuszczenia kasku. Można w nim pracować w niskich temperaturach aż do –30 ° C!

Posiada izolację elektryczną (440 V a.c.).  Spełnia wymagania siły uderzenia bocznego zgodnie z EN 12 492.

Waga kasku to 455 g.

Dostępny w pięciu kolorach (żółty, biały, czerwony, czarny, odblaskowy żółty).

Zapytania prosimy kierować na adres naszego magazynu: magazyn@rockmaster.eu

Zamówienia przyjmujemy mailowo: office@rockmaster.eu