10.05.2019

Centrum Badawczo-Rozwojowe

Dzięki pomocy Funduszy Europejskich oraz Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości zbudowaliśmy Centrum Badawczo-Rozwojowe w Balicach.

Centrum Badawczo-Rozwojowe to miejsce, gdzie prowadzimy badania nad zaprojektowanymi i wytworzonymi przez nas innowacyjnymi środkami ochrony przed upadkiem z wysokości. Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu w alpinizmie przemysłowym oraz szkoleniach wiemy dokładnie, czego potrzebują osoby pracujące na wysokości. Tworzymy urządzenia, by praca ta była nie tylko bezpieczniejsza, ale także bardziej komfortowa.

Szukamy prostych, ale skutecznych rozwiązań wielu problemów, z którymi stykają się pracownicy wysokościowi zarówno w dostępie linowym, jak i budowlanym. Stawiamy na innowacyjność. Nie zamierzamy tworzyć tego, co już jest obecne na rynku. Naszą misją jest tworzenie zupełnie nowych urządzeń, które nie są dostępne w ofercie żadnej firmy produkującej sprzęt wysokościowy.

Możemy pochwalić się wysoko wykwalifikowaną kadrą, która dokłada wszelkich starań, by nasze urządzenia były precyzyjnie wykonane, a także przetestowane w naszym nowoczesnym laboratorium.

Obecnie realizujemy trzy agendy badawcze i osiągamy już pierwsze sukcesy, którymi pochwalimy się wkrótce.