• Szkolenia wysokościowe ROCKMASTER komin2.jpg
  • Szkolenia wysokościowe ROCKMASTER komin3.jpg
  • Szkolenia wysokościowe ROCKMASTER rot3_maly_03.jpg
  • Szkolenia wysokościowe ROCKMASTER rot33.jpg

Oferty pracy

Specjalista ds. ofertowania/ Doradca techniczny

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie ofert na sprzedaż sprzętu ochrony przed upadkiem dla klientów oraz przetargów publicznych i niepublicznych;
  • Sporządzanie ofert systemów asekuracji poziomej i pionowej na obiekty (dachy, maszyny)
  • Obsługa klienta w zakresie przygotowywanej ofert, kosztorysu;
  • Archiwizacja dokumentacji przetargowej i złożonych ofert;
  • Bieżący kontakt z dostawcami i ich aktualizacji cenników
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • Współpraca w zakresie przygotowywania ofert przez Doradców Technicznych
  • przyjmowanie i potwierdzanie realizacji zamówienia,
  • fakturowanie,
  • nadzór i koordynowanie montaży systemów,

Profil Kandydata/ki:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek – techniczny);
  • Min. 2-lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz programów kosztorysowych, Auto Cad
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie – komunikacja z dostawcami zagranicznymi.
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • Uczciwość, odpowiedzialność i profesjonalizmu w realizacji obowiązków.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Decyzyjność w powierzonym obszarze;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń produktowych);
  • Niezbędne narzędzia pracy;

MONTAŻYSTA RUSZTOWAŃ (kursant Rock Master)

Miejsce pracy: Holandia, Belgia

Opis:

  • Montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych

Wymagania:

  • uprawnienia montażysty rusztowań
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego mile widziana

OSOBY CHCĄCE ZDOBYĆ UPRAWNIENIA MONTAŻYSTY RUSZTOWAŃ ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE ORGANIZOWANE PRZEZ ROCK MASTER

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów dotyczących oferty pracy oraz szkolenia:

nr telefonu: 12 290 30 35, 602 600 149, 664 182 601

ZAUFALI NAM:

Copyright © 2012 Rock Master - Szkolenia wysokościowe Kraków, Warszawa, Katowice, Gdańsk, Poznań